Postup při žádosti o ošetřovné z důvodu uzavření škol od 14. 10. 2020

S ohledem na uzavření prvních stupňů základních škol v ČR dne 14. 10. 2020, budou moci rodiče dětí mladších 10 let žádat o ošetřovné z důvodu uzavření školy. Česká správa sociálního zabezpečení nabízí na svých webových stránkách podrobný návod, jak v případě žádosti o ošetřovné postupovat. Stránky je možné otevřít v tomto odkaze.

Postup při žádosti o ošetřovné z důvodu uzavření škol od 14. 10. 2020
PDF soubor
192.2 kB

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.