Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

O harmonizačním kurzu z pera Marie a Anety

O harmonizačním kurzu z pera Marie a Anety

Pomocí vlaku a autobusu jsme se 'rychlostí blesku' (asi za 2,5 hod) dostali do Campu Dobrota (poblíž Máchova jezera). Ubytování bylo docela dobré, ale chladné. Naše postele byly ve stylu palandy a další dvě normální. První jídlo byl oběd, který představovala svíčková omáčka. Po poledním klidu jsme vyšli na obhlídku Doks. Naše první hra byla 'Dobrý den'.

Snídaně byla ve stylu švédského stolu, takže si každý našel to, co měl rád. Dopoledne jsme hráli hru 'Bang' a také 'Pastýře' (dva pastýři navádějí stádo slepých ovcí). Odpoledne jsme hráli stopovanou, bohužel druhá skupina vyšla před setměním a +- polovinu cesty šla ve tmě.

Poslední den jsme si rychle ráno sbalili a pomocí tří vlaků a jednoho autobusu jsme se dostali do Liberce.

Výlet se nám moc líbil. Doufáme, že si to ke konci roku zopakujeme! :) Absolonová, Bábíková