Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Nocování ve škole

Nocování ve škole

Ve středu 18.12.2013 třída IV.C nocovala ve škole, kde na děti čekal nabitý program. Večer jsme odstartovali společnou večeří, která dodala dětem potřebnou sílu k úspěšnému zvládnutí stezky odvahy. Při svitu svíček se školní šatna proměnila ve strašidelnou cestu, kterou děti statečně zvládly projít. Poté IV.C uspořádala soutěž, ve které mohl každý žák ukázat ostatním svůj talent. Všechna vystoupení byla velice zdařilá. Předvedli se hudebníci, kouzelník, zpěvačky a karatista. Publikum však nejvíce uchvátilo vystoupení taneční.

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.