Informační schůzka pro rodiče žáků budoucích 1. tříd

Vážení rodiče našich budoucích prvňáčků,

dovolujeme si Vás pozvat na informační schůzku, která se bude konat ve čtvrtek 23. června od 16:00 v areálu naší školy. V průběhu schůzky se dozvíte celou řadu informací k zahájení školní docházky Vašeho dítěte, seznámíme Vás s financováním školních pomůcek, poznáte třídní učitelky budoucích 1. tříd, jejich vychovatelky a mnoho dalšího.

V případě, že Vám zvolený termín nevyhovuje a nebudete se moci schůzky zúčastnit, dejte nám Vaši neúčast na vědomí.

Těšíme se na shledání s Vámi.

vedení školy