Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

Fakultativní vzdělávací exkurze do Švédska

Fakultativní vzdělávací exkurze do Švédska

Vážení rodiče, milí žáci,

i v letošním roce chceme opět navázat na tradici výjezdů našich žáků 2. stupně do Skandinávie. Ve spolupráci s jabloneckou CK Scandia – Czech Tour plánujeme v červnovém termínu cestu za poznáním Švédského království. Itinerář a informace naleznete níže v příloze. Další informace jsou také k dispozici na webu www.scandiaczech.cz . Kromě průvodce se zúčastní 3 pedagogové školy. Přihlášky jsou k dispozici u ředitele.

Ti žáci, kteří exkurzi již absolvovali, i po letech vzpomínají na mimořádné zážitky. Někteří vyjeli dokonce dvakrát.Dokumenty ke stažení
Přihláška PDF soubor 478 kB Stáhnout
Fakultativní vzdělávací exkurze do Švédska PDF soubor 487.8 kB Stáhnout