Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

Dnes neučí učitelé, dnes učí rodiče, aneb oslava Dne učitelů

Dnes neučí učitelé, dnes učí rodiče, aneb oslava Dne učitelů

První vyučovací hodinu jsme absolvovali hodinu s panem Vlachem. Hodina byla věnována létání a vyzkoušeli jsme si naplánovat let přes Atlantský oceán. A většina z nás kupodivu doletěla na místo určení :-)

Druhá hodina byla věnována zdravé výživě s paní Pšeničkovou. Kromě krátké prezentace jsme se mohli jít zvážit na váhu, která nám ukázala jak naši váhu tak útrobní tuk, metabolický věk a spoustu dalších měření, které na normální váze k dispozici nejsou. Nedopadli jsme nejhůř, takže je to v pohodě, bagetérka to jistí :-)

Následující dvě hodiny jsme strávili ve společnosti paní Tesařové. Tyto hodiny byly věnovány komunikaci. Ukázali jsme si, jak je dobré se zachovat (nebo lépe, zareagovat) v různých situacích. Sehráli jsme několik scének na různá témata, u kterých jsme se pobavili a zároveò něco naučili. Jo jo, scénky, ty my hrajem furt :-)

Poslední hodina byla spíše vyklusávací. Přišel k nám pan Schön, který nám řekl něco o lodní dopravě, o převozu surovin a všemožných věcí za pomoci lodí. V přepravě se tak už vyznáme dokonale :-)

Podle mého názoru byl tento projektový den skvělým nápadem a obohatil nás o mnoho nových a zajímavých informací a zkušeností.

Áòa Urbanová