Co nás čeká v závěru školního roku

Vážení rodiče, milí žáci,

závěr školního roku se nezadržitelně blíží a všichni již zajisté vyhlížíte letní prázdniny. Rádi bychom Vás v posledních dnech školního roku pozvali na některé významné akce.

A) Slavnostní předávání odznaků projektu "Mezinárodní cena vévody z Edinburghu" se uskuteční ve čtvrtek 28. června 2018 v obřadní síni liberecké radnice od 14:30 hodin.

B) Slavnostní předávání certifikátů o spolnění absolventských prací a vysvědčení žákům 9. ročníku se uskuteční ve čtvrtek 28. června 2018 v Oblastní galerii Liberec od 16:30 hodin.

C) Slavnostní předávání vysvědčení žákům ostatních ročníků se uskuteční v pátek 29. června 2018 v průběhu 1. vyučovací hodiny. Všechny ročníky v tento den ukončí vyučování kolem 9:00 hodin.