Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Nové třídní účty

Nové třídní účty

Vážení rodiče,

v souladu s tím, co jsme slíbili zástupcům z řad rodičů na jednání Rady SRPDŠ, jsme v posledních dnech dokázali zrealizovat z našeho pohledu významnou věc, a to založení bankovních účtů pro všechny třídy naší školy.

Vaše děti jsou často nuceny nosit do školy vysoké finanční obnosy, např. na pomůcky na další školní rok, příspěvek SRPDŠ, finance na pobyt v přírodě apod. A právě příspěvek na pomůcky na příští školní rok nelze v současné situaci, kdy se s některými našimi žáky setkáme až v září, zrealizovat jinak než bezhotovostním převodem. Věříme, že námi zvolený model bude pro Vás příjemnější a transparentnější.

Majitelem všech účtů založených u Fio banky je SRPDŠ (Spolek rodičů a přátel dětí školy při ZŠ Liberec, Lesní, z.s.), jehož předsedou, panem Jaroslavem Schönem, budou k obhospodařování třídních účtů zmocněni třídní učitelé. 

Třídní účty budou sloužit výhradně pro účely dané třídy. Třídní učitelé si na účet třídy uloží třídní fond i finance nutné k nákupům pomůcek i dalších finančních transakcí.

Kde rodiče najdou číslo účtu své třídy? Na stránkách jednotlivých tříd je číslo účtu dané třídy uvedeno pod jménem třídního učitele. 

Upozornění pro rodiče: Dříve, než provedete platbu na třídní účet, vyčkejte na detailní informace od Vašeho třídního učitele.

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.