Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

2. festival dobrých pedagogických zkušeností a nápadů

  2. festival dobrých pedagogických zkušeností a nápadů

Na základě dobrých zkušeností z loňského setkání pedagogů v ZŠ LESNÍ se uskuteční v den pololetních prázdnin, v pátek 31. ledna 2020, 2. ročník festivalu dobrých pedagogických zkušeností a nápadů.

Setkání se nese v duchu motta: „Aby škola naše žáky bavila“. Jde nám o to, nabídnout inspiraci formou pracovních dílen všem učitelům, kteří se touto cestou již vydali nebo se chtějí vydat. Očekáváme na 300 pedagogů celého Liberecka. Festival představí netradiční vzdělávací strategie, či způsoby nestresujícího hodnocení žáků. Akce je financována z prostředků MAP Liberecko II. Organizačně jej zajistí ZŠ Lesní s podporou ZŠ Ostašov a oddělením školství libereckého magistrátu.

Stejně jako v minulém roce si přihlášení účastníci vyberou z nabídky 60 a 90 minutových tematicky zaměřených dílen. Zároveň se nabízí jedinečná možnost poznat kolegyně a kolegy pedagogy z příbuzných oborů a aprobací. Věřme, že tato akce napomůže dalšímu zkvalitňování vzdělávání v našem regionu.