Školní knihovna

Knihovna

Školní knihovna v naší škole má dlouholetou tradici. Klade si za cíl podporovat čtenářskou gramotnost našich žáků, k čemuž vedle každodenní otvírací doby slouží doprovodné akce, které se konají pravidelně jedenkrát do měsíce a jsou tematicky zaměřené.

Prostory naší knihovny jsou rozděleny do dvou místností - do samotné knihovny a čítárny

Návštěvníkům knihovna nabízí několik tisíc titulů beletrie, odborné literatury, encyklopedií, slovníků a dětských či odborných časopisů. Pro naše žáky je oblíbeným místem k relaxaci, vyhledávání informací, sepisování referátů, apod.

Tematicky zaměřené vzdělávací akce, pořádané pravidelně jedenkrát měsíčně, jsou velmi populární především u našich mladších žáků.

Provoz školní knihovny a čítárny

Školní knihovna je pro žáky otevřena vždy

•  od pondělí do čtvrtka od 12:00 do 16:00 hod.,
  • v pátek od 12:00 do 15:00 hod.

Během dnů volna je knihovna a čítárna zavřena.

Příjmení a jméno Funkce Telefon E-mail
Dlouhá Dana vedoucí školní knihovny 776 389 422 dana.dlouha@zslesni.cz