Měsíční plány

květen 2014 PDF soubor 696.9 kB Stáhnout

Puťák

IX. B

V letošním roce se poprvé konal týdenní pobyt v přírodě - puťák. V krásné přírodě Českého ráje jsme každý den ušli vytyčenou trasu a na zádech jsme si nesli vše, co jsme potřebovali - spacák, stan, karimatku, jídlo, pití, oblečení, zkrátka vše k našemu "přežití" v divočině.

Projektový den Praha

IX. B

V pátek 19.května se konal tradiční projektový den, kdy většina tříd školy jezdí do Prahy. Podívat se za nejrůznější zajímavosti, které nám Liberec neposkytuje. Letos jsme navštívili Národní banku a Českou televizi.

Exkurze do Berlína

IX. B

V první květnový týden byl naplánována exkurze do Berlína, které se účastnilo i několik žáků z 9.B. Konkrétně Lea s Áòou a Lukáš, Honza, Fíla, Adam a David. Přečtě si jejich zážitky doplněné o pár hezkých fotek :-)

Projektový den - Sportovní den pro 4. ročníky

IX. B

16. dubna se konal další projektový den. Tentokrát byl zaměřen sportovně. Deváťáci si připravili různé tradiční i netradiční soutěže pro žáky 4. ročníků.

Dnes neučí učitelé, dnes učí rodiče, aneb oslava Dne učitelů

IX. B

V pondělí 28. 3. jsme měli projektový den, který byl v režii našich rodičů. Aby si učitelé na jejich svátek odpočinuli, rodiče "nás" vyučovali. Náplní jejich hodin bylo říct nám něco málo o tom, co jejich práce obnáší a co s ní souvisí.

Projektový den - Proč nezačít kouřit

IX. B

V úterý 11. února se konal další z projektových dnů. Tentokráte nesl název Proč nezačít kouřit. a jak už název napovídá, byl zaměřen na problematiku kouření a to hlavně nás dospívajících.

Den barev (projektový den)

IX. B

Poslední školní den v letošním roce byl, jako každý rok, věnován projektovému dni s názvem Den barev.

Předvánoční přespání ve škole

IX. B

Jako každý rok tak i letos jsme uspořádali třídní přespání ve škole. Byla v tom i trocha nostalgie, protože bylo poslední s naší třídou :-/

Adventní Drážďany

IX. B

Ve středu 11. prosince vyrazili deváťáci naší školy na exkurzi do Drážďan.

Florbalový turnaj dívek

IX. B

Bojovaly, dřely, snažily se. Ale přesto naše holky z 8. a 9. tříd do dalších florbalových bojů nepostoupily, ale i tak vybojovaly krásné 3. místo.

Projektový den - Média, požírače času

IX. B

Ve čtvrtek se konal projektový den nazvaný Media - požírače času.

Vzpomínky na minulost :-)

IX. B

Před nedávnem se ke mně dostalo několik fotek naší třídy z let, kdy to byla ještě dítka hravá, dychtící se po vzdělaní a hodná :-) Tak na tyto časy prostřednictvím několika fotek pojďme zavzpomínat.

Projektový den - Volba povolání

IX. B

V pondělí se konal projektovy den, volba povolání. Devátý ročník se rozdělil do 2 skupin. Jedna z nich se šla podívat na záchranku a ta druhá do hotelu Zlatý lev. Po prohlídce jsme se šli na úřad práce.

Pravidla naší třídy

IX. B

První hodiny ČVS jsme věnovali tvorbě pravidel naší třídy.