VII. A

březen 2015 PDF soubor 301.2 kB Stáhnout
duben 2015 PDF soubor 257 kB Stáhnout
červen 2015 PDF soubor 307.5 kB Stáhnout

PD Praha: Letiště Václava Havla a Národní technické muzeum (15. 5. 2015)

Článek vám přináší pět pohledů na výlet, který jsme takřka plném počtu žáků absolvovali v jeden slunný květnový pátek.

Talentovky

Článek je popisem, jak Lucka Dvořáková prožívala přijímačkový den, kdy musela prokázat svůj výtvarný talent.

Projektový den Průvodce Euroregionem Nisa a Molekuly v chemii

Tento krátký úvod je předvojem šesti článků, které psali deváťáci o dvou projektech, které probíhaly 10. 3. 2015.

Sportovní den pro druháčky

IX. A

Dne 16. 2. jsme společně s devátou B připravili sportovní dopoledne pro naše mladší spolužáky.

Den barev

IX. A

V následujícím článku se seznámíte s tím, jak jsme se vypořádali s "projektem" Den barev, kdy jsme zajišťovali program pro žáky šestých a sedmých tříd. Pojnou nití pro naše přípravy byla barva, jak je zřejmé se samého názvu "projetku". Naše třída byla rozdělena na skupiny a ty pak pracovaly na určitém tématu, jako bylo lidské oko, barvy v počítači, barvení látek, orientační běh podle barev atd.

Předvánoční spaní ve škole

IX. A

11. 12. 2014 jsme společně spali ve škole. Přečtěte si, jaké to bylo.

Jak věcí fungují

IX. A

Přinášíme Vám krátké ohlédnutí za projektovým dnem Jak věci fungují, který probíhal 23. 10. Během dne jsme navštívili dvě místa, a to stanici záchranné služby a pracovní úřad.

O harmonizačním kurzu z pera Marie a Anety

IX. A

Pomocí vlaku a autobusu jsme se 'rychlostí blesku' (asi za 2,5 hod) dostali do Campu Dobrota (poblíž Máchova jezera). Ubytování bylo docela dobré, ale chladné. Naše postele...

Harmonizační dny v kempu Dobrota u Máchova jezera

IX. A

Přinášíme Vám fotky z harmonizačního zájezdu, který jsme prožili ve dnech 3. až 5. září. Článek psaný klávesnicí některých z účastníků brzy také dodáme, zatím se kochejte tím, co nabízí obraz.