Pozvánka do rodičovské kavárny Výuka matematiky metodou prof. Hejného v 1. třídách

Vážení rodiče, prarodiče a přátelé naší školy,

srdečně Vás zveme do rodičovské kavárny, kterou si pro rodiče žáků 1. tříd připravily třídní učitelky Mgr. Barbora Pražáková a Mgr. Miroslava Zejmonová a paní učitelky Mgr. Radka Přibilová a RNDr. Alice Kohoutová, učitelky matematiky na 2. stupni. Tématem kavárny je Výuka matematiky metodou profesora Hejného v 1. třídě.

Kavárna se uskuteční v úterý 17. října 2017 od 17:00 hod. ve třídách 1. A a 1. B

Máte-li zájem si sami na sobě metodu pana profesora Hejného vyzkoušet a o návštěvě naší kavárny uvažujete, je nutné se do ní přihlásit vyplněním elektronického formuláře níže.

Přihlášení do rodičovské kavárny Výuka matematiky metodou profesora Hejného pro rodiče 1. tříd

Těšíme se na Vás!!!