Pozvánka do rodičovské kavárny Výuka literatury prostřednictvím dílen čtení

Vážení rodiče, prarodiče a přátelé naší školy,

Barbora Terčová a Miloslav Kůta, učitelé ČJ v současných 8. a 9. ročnících, Vám představí formu výuky literatury prostřednictvím dílen čtení. Ukáží Vám, jak žáci pracují s knihami, jak propojují literární teorii s praxí, jak pracují se čtenářskou zkušeností a jak písemně nebo ústně formulují vlastní závěry.

Kavárna se uskuteční v úterý 31. října 2017 od 16:30 hod. ve třídě 7. A

Máte-li zájem si sami na sobě čtenářskou dílnu vyzkoušet a o návštěvě naší kavárny uvažujete, je nutné se do ní přihlásit vyplněním elektronického formuláře níže. Prosíme všechny přihlášené zájemce, aby si s sebou vzali vlastní knihu na čtení.

Přihlášení do rodičovské kavárny Výuka literatuy prostřednictvím dílen čtení

Těšíme se na Vás!!!