Bartošova pec - třídní výlet

V předposledním týdnu školního roku jsme vyrazili na náš pobyt v přírodě. Cílem naší cesty byl penzion Bartošova pec nedaleko Dolánek.

Během čtyř dnů, které jsme zde strávili, jsme prožili celou řadu zážitkových aktivit.

Ve čtvrtek jsme si zajezdili na raftech a rozdali několik sad diplomů nejúspěšnějším soutěžícím. Večer jsme si opekli buřty na ohni a zahráli si několik malých divadelních vystoupení.

V průběhu pátečního dopoledne jsme zkoušeli střílet z luku. Divočáka na terči jsme nakonec skolili, tolik zásahů podle nás nemohl přežít. Odpoledne jsme vyrazili na Malou Skálu.

Celou sobotu jsme strávili ve Šťastné zemi v Radvánovicích. Večer jsme si místo plánované diskotéky stihli zahrát volejbal s bývalými hráči liberecké Dukly.

Diskotéku jsme stihli v neděli dopoledne před naším odjezdem. Byla to fakt pecka. Někteří tanečníci se nechali unést a tanec na stolech rozjela celá řada z nás.